Terapia uzależnień

Naszą pomoc kierujemy do osób, które doświadczają trudności w związku z uzależnieniami oraz do ich bliskich, na których uzależnienie osoby bliskiej ma wpływ.

W życiu codziennym coraz częściej mamy do czynienia z różnymi rodzajami uzależnień począwszy od mało szkodliwych a skończywszy na bardzo szkodliwych, czasem może nawet niebezpiecznych dla ludzkiego życia. Większość używek i „odstresowaczy” jest coraz częściej stosowanych przez różne osoby w różnym wieku, o różnej płci i różnym statusie materialnym. Coraz więcej osób ma z nimi kłopoty, dlatego postanowiliśmy podjąć to wyzwanie i zaproponować terapię krótkoterminową Skoncentrowaną na Rozwiązaniach. Nasza propozycja skierowana jest do osób, które mają trudności w związku z uzależnieniem od narkotyków, leków, zakupów, alkoholu, seksu, jedzenia itp., oraz do ich bliskich, na których uzależnienie osoby bliskiej ma wpływ.

W trakcie terapii każdy z klientów, który do nas trafi, nauczy się, jak radzić sobie z uzależnieniem, jak rozpoznać do czego ono mu służy lub co zastępuje i od czego jest ucieczką. Bliscy osób uzależnionych (np. współuzależnieni i tak zwane DDA, DDN itd.) między innymi podejmą próbę odpowiedzi na pytania: kim chcę być, dokąd zmierzam, jaki jest mój cel.

Jako terapeuci Krótkoterminowej Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach jesteśmy przewodnikami po terapii, a naszych klientów traktujemy jak ekspertów od samych siebie, dlatego nasza współpraca gwarantuje szybki i długotrwały sukces terapeutyczny.

Dodaj komentarz